Sokolská všestrannost
Oddíly všestrannosti provozované sokolem Pražské Předměstí:

Rodiče a děti (Méďové)
 Vedoucí: Jolana Gembalová
 Začátek: 6. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Čtvrtek 16:30 - 18:00

Předškolní děti (Noty)
 Vedoucí: Kateřina Filipová
 Cvičitelé: I. Michálková, M. Michálková, N. Prouzová, V. Kaplanová, J. Koželuhová, V. Poláková
 Začátek: 10. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Pondělí 16:15 - 17:30

Žactvo (Děti, to je věc)
 Vedoucí: Vlasta Kaplanová, Jaroslav Novák
 Cvičitelé: M. Voňková, I. Burgrová, L. Heřman
 Začátek: 10. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Pondělí 17:30 - 19:00

Dětský aerobik mladší (Mladší)
 Vedoucí: Markéta Koželuhová
 Cvičitelé: L. Gavlasová
 Začátek: 11. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Úterý 16:30 - 17:30

Dětský aerobik starší (Starší)
 Vedoucí: Markéta Koželuhová
 Cvičitelé: L. Gavlasová
 Začátek: 11. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Úterý 17:30 - 18:30

Ženy a muži (spolu)
 Vedoucí: Lucie Gavlasová
 Cvičitelé: I. Gavlas
 Začátek: 10. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Pondělí 19:00 - 20:00

Ženy
 Vedoucí: Eva Horníková
 Cvičitelé: I. Hloušková
 Začátek: 6. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Pondělí 20:00 - 21:00
                            Čtvrtek 18:00 - 19:00

Zdravotní cvičení
 Vedoucí: Jana Žilková
 Cvičitelé: Z. Tykvová, M. Vaňková, A. Křížová
 Začátek: 5. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Středa 10:00 - 11:00
                            Pátek 09:00 - 10:00

Věrná garda (Republika)
 Vedoucí: Marta Hrdinová
 Cvičitelé: V. Kaplanová, J. Pospíšilová, J. Syrovátková
 Začátek: 4. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Úterý 18:30 - 19:30

Muži (Borci)
 Vedoucí: Kamil Pavlásek
 Cvičitelé: L. Heřman, J. Kycl, V. Sál, J. Prokšík
 Začátek: 4. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Úterý 19:30 - 21:00
                            Pátek 10:00 - 11:00
                            Pondělí 20:00 - 21:00 (MS)

Jóga
 Vedoucí: Marta Hrdinová
 Začátek: 4. 9. 2018
 Cvičební hodiny: Úterý 10:30 - 11:30

Turistika
 Vedoucí: Jana Žilková
 Začátek: akce a termíny viz. nástěnka
 Cvičební hodiny: akce a termíny viz. nástěnka

Cykloturistika
 Vedoucí: Jaroslav Novák, Kamil Pavlásek
 Začátek: akce a termíny viz. nástěnka
 Cvičební hodiny: akce a termíny viz. nástěnka

Podrobnosti o oddílu


Začínáme
Rodiče a děti 6. 9. 2018
Předškolní děti 10. 9. 2018
Žactvo 10. 9. 2018
Dětský aerobik mladší 11. 9. 2018
Dětský aerobik starší 11. 9. 2018
Ženy a muži (spolu) 10. 9. 2018
Ženy 6. 9. 2018
Zdravotní cvičení 5. 9. 2018
Věrná garda 4. 9. 2018
Muži 4. 9. 2018
Jóga 4. 9. 2018
Turistika akce a termíny viz. nástěnka
Cykloturistika akce a termíny viz. nástěnka
Rozvrh hodin(2018/2019)
Rodiče a děti Čtvrtek 16:30 - 18:00
Předškolní děti Pondělí 16:15 - 17:30
Žactvo Pondělí 17:30 - 19:00
Dětský aerobik mladší Úterý 16:30 - 17:30
Dětský aerobik starší Úterý 17:30 - 18:30
Ženy a muži (spolu) Pondělí 19:00 - 20:00
Ženy Pondělí 20:00 - 21:00
Čtvrtek 18:00 - 19:00
Zdravotní cvičení Středa 10:00 - 11:00
Pátek 09:00 - 10:00
Věrná garda Úterý 18:30 - 19:30
Muži Úterý 19:30 - 21:00
Pátek 10:00 - 11:00
Pondělí 20:00 - 21:00 (MS)
Jóga Úterý 10:30 - 11:30
Turistika akce a termíny viz. nástěnka
Cykloturistika akce a termíny viz. nástěnka