Sokolská všestrannost
Oddíly všestrannosti provozované sokolem Pražské Předměstí:

Rodiče a děti (Méďové)
 Vedoucí: Jolana Gembalová
 Začátek: 7. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Čtvrtek 16:30 - 18:00

Předškolní děti (Noty)
 Vedoucí: Kateřina Filipová
 Cvičitelé: I. Michálková, M. Michálková, N. Prouzová, V. Kaplanová, J. Koželuhová
 Začátek: 11. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Pondělí 16:15 - 17:30

Žactvo (Děti, to je věc)
 Vedoucí: Vlasta Kaplanová, Jaroslav Novák
 Cvičitelé: M. Voňková, I. Burgrová, K. Pavlásek
 Začátek: 4. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Pondělí 17:30 - 19:00
                            + 18:00 - 19:00 MS

Dětský aerobik (V peřině)
 Vedoucí: Markéta Koželuhová
 Cvičitelé: L. Šecová
 Začátek: 12. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Úterý 16:30 - 17:30

Dorostenky a ženy (V peřině)
 Vedoucí: Markéta Koželuhová
 Začátek: 12. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Úterý 17:30 - 18:30

Ženy a muži (Spolu)
 Vedoucí: Lucie Gavlasová
 Cvičitelé: Vlasta Kaplanová
 Začátek: 11. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Pondělí 19:00 - 20:00

Ženy
 Vedoucí: Eva Horníková
 Cvičitelé: I. Hloušková
 Začátek: 7. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Pondělí 20:00 - 21:00
                            Čtvrtek 18:00 - 19:00

Zdravotní cvičení
 Vedoucí: Jana Žilková
 Cvičitelé: Z. Tykvová, M. Vaňková, A. Křížová
 Začátek: 6. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Středa 10:00 - 11:00
                            Pátek 09:00 - 10:00

Věrná garda (Republika)
 Vedoucí: Marta Hrdinová
 Cvičitelé: V. Kaplanová, J. Pospíšilová, J. Syrovátková
 Začátek: 5. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Úterý 18:30 - 19:30

Muži (Borci)
 Vedoucí: Kamil Pavlásek
 Cvičitelé: L. Heřman, J. Kycl, V. Sál, J. Prokšík
 Začátek: 5. 9. 2017
 Cvičební hodiny: Úterý 19:30 - 21:00
                            + Pondělí 20:00 - 21:00
                            Pátek 10:00 - 11:00

Jóga
 Začátek: 5. 9. 2017
 Vedoucí: Marta Hrdinová
 Cvičební hodiny: Úterý 10:30 - 11:30

Turistika
 Vedoucí: Jana Žilková
 akce a termíny viz. nástěnka

Cykloturistika
 Vedoucí: Jaroslav Novák, Kamil Pavlásek
 akce a termíny viz. nástěnka

Podrobnosti o oddílu


Začínáme
Rodiče a děti:7. 9. 2017
Předškolní děti:11. 9. 2017
Žactvo:
(žákyně, žáci, starší i mladší)
4. 9. 2017
Dětský aerobik:
Pohybovka, tanec
12. 9. 2017
Dorostenky a ženy:12. 9. 2017
Ženy a muži:11. 9. 2017
Ženy:7. 9. 2017
Zdravotní cvičení:6. 9. 2017
Věrná garda:5. 9. 2017
Muži:5. 9. 2017
Jóga:5. 9. 2017
Turistika:akce a termíny viz. nástěnka
Cykloturistika:akce a termíny viz. nástěnka
Rozvrh hodin(2016/2017)
Rodiče a děti:Čtvrtek 16:30 - 18:00
Předškolní děti:Pondělí 16:15 - 17:30
Žactvo:
(žákyně, žáci, starší i mladší)
Pondělí 17:30 - 19:00
18:00 - 19:00 MS
Dětský aerobik:
Pohybovka, tanec
Úterý 16:30 - 17:30
Dorostenky a ženy:Pondělí 19:00 - 20:00
Čtvrtek 18:00 - 19:00
Ženy a muži:Pondělí 19:00 - 20:00
Ženy:Pondělí 20:00 - 21:00
Čtvrtek 18:00 - 19:00
Zdravotní cvičení:Středa 10:00 - 11:00
Pátek 09:00 - 10:00
Věrná garda:Úterý 18:30 - 19:30
Muži:Úterý 19:30 - 21:00
Pondělí 20:00 - 21:00
Pátek 10:00 - 11:00
Jóga:Úterý 10:30 - 11:30
Turistika:akce a termíny viz. nástěnka
Cykloturistika:akce a termíny viz. nástěnka